Recenze z FB:
Milan Červený (26. července 2023)
David nám dělal fotky a video z našeho svatebního dne, bylo neuvěřitelný sledovat, jak lítá jako malej kluk po place a hledá záběry, které vypadají dobře. Po dlouhé době jsme potkali někoho u koho můžeme s jistotou říci, že ho naplňuje to co dělá, ta práce podle toho vypadá. Čekali jsme super video, ale výsledek byl ještě mnohem lepší než jsme si představovali, takže za nás 10/10.
Co se týče Davida, tak mega sympatický týpek se smyslem pro humor. :))
Vojta Desenský (26. říjen 2022)
Dlouho jsme přemýšleli jestli máme do videa vůbec jít, naštěstí jsme se nakonec rozhodli správně svatební video nakonec předčilo naše očekávání a máme v něm vše co si chceme zapamatovat. Ještě jednou moc děkujeme!
Veronika Tobišková (23. říjen 2022)
David byl pro nás jasná volba! Každé jeho video je něčím jedinečné, protože do něho vkládá své srdce. Během svatby se svojí práci věnoval na plno a oceňujeme jeho přátelský a spolehlivý přístup, je to jako když si na svatbu pozvete kamaráda, co vám udělá krásnou vzpomínku. Děkujeme!
David Kašpárek (8. říjen 2022)
S Davem máme stoprocentně pozitivní zkušenost. S objektivem to umí a výsledek stál opravdu za to. Video jsme si se ženou moc oblíbili. Je to navíc sympaťák a natáčet s ním byla občas docela sranda. Určitě doporučujeme!
DAVA music (15. srpen 2022)
David vytváří krásná videa a navíc je s ním radost spolupracovat. Co víc si člověk může přát. Díky Davide
Aneta Paráková (28. květen 2022)
Doporučujeme všema deseti, lépe jsme nemohli vybrat! Skvělá domluva, profesionální přístup, a především během natáčení jsme se cítili spíše jako bychom byli s kamarádem, než s kameramanem, David byl neskutečně milý a přátelský Výsledkem jsou překrásná videa, která nám budou navždy připomínat náš velký den. Už asi po sté mockrát děkujeme!
Klára Tomešová Marková (12. leden 2022)
Mockrát děkujeme za nádherná svatební videa. Je to nádherná vzpomínka a Davča je moc sympatický a milý, takže natáčení bylo moc fajn Moc doporučujeme!
Klára Hejčová (9. prosinec 2021)
Davida můžeme určitě doporučit! Skvělá domluva, přátelský a profesionální přístup... a výsledkem jsou opravdu nádherná videa, která jsou největší a nejkrásnější vzpomínkou na svatební den. Moc děkujeme, budeme všude doporučovat.
Michal Vodehnal (19. listopad 2021)
Davida můžeme jedině doporučit. Vstřícný a ochotný přístup, skvělá domluva a vynikající výsledek. Video ze svatby se nám moc líbí a je tak pro nás dokonalou vzpomínkou. Ještě jednou moc díky!
Eliška Uhrová (26. říjen 2021)
Svatebního kameramana jsem hledala dlouho a narazila na Davida. Lépe jsem udělat nemohla. Nejlepší kameraman, skvělá domluva, sranda při natáčení, bezva přístup a dokonalé výsledky ! Strašně moc děkujeme za báječnou vzpomínku. Každému te budeme doporučovat !
Hana Víšková (14. prosinec 2020)
Pokud hledate cloveka, ktery dokaze zachytit kouzlo okamziku nejen ve svatebni den, oslovte Davida.
Vyuzili jsme PHOTO i VIDEO sluzby.
Spoluprace byla skvela od zacatku az do konce.
David je velky sympatak se zapalem pro vec. Dokazal se naladit na nasi vlnu a provest nas jako kameraman svatebnim dnem, ale i jako fotograf rodinnym focenim.
Jsme moc radi, ze jsme si vybrali zrovna TEBE!
Jeste jednou dekujeme.
Martina Nováková (22. listopad 2020)
Jednoznačně můžeme doporučit!!! David je skvělý kameraman, který zachytí všechny krásné okamžiky, a to i v těch nejmenších detailech. Díky jeho talentu a empatii vytvoří video, které dokonale vystihne charakter váš i vaší svatby. Díky němu máme nádherné video, které nám náš velký den bude vždy připomínat.
Ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!
Back to Top